Contacteer Remitrans nv

Ik ga akkoord met de opslag en verwerking van mijn gegevens.

 

 

 



Verantwoordelijke

Ronald Dedoncker:
ronald.dedoncker@remitrans.be
054 31 77 91

Planning

Dirk Macoir:
dirk.macoir@remitrans.be
054 31 77 98

Jeremy Boddaert:
jeremy@remitrans.be
054 31 77 96

Johan Van Den Houte:
johan.vandenhoute@remitrans.be
054 31 14 81

Amy De Smet:
amy.desmet@remitrans.be

Kwaliteit en Veiligheid
Sofie Eeckhout:
sofie.eeckhout@remitrans.be
054 31 14 83

Cleaning

Johan Mertens
Johan.mertens@remitrans.be
054/31 14 81

Facturatie

Belinda Leroy:
belinda.leroy@remitrans.be

Janaina De Oliveira:
Laura.VanDroogenbroeck@remitrans.be

Laura Van Droogenbroeck:
Janaina.deoliveira@remitrans.be

Administratie

invoices@remitrans.be



Verantwoordelijke

Manu Opsomer:
manu.opsomer@remitrans.be
054 31 14 88

Planning nationaal transport

Francis Basteleus:
francis.basteleus@remitrans.be
054 31 77 93

Planning internationaal transport

Marcel Hoeckman:
marcel.hoeckman@remitrans.be
054 31 77 92

Facturatie

Lieselot Kiekens:
lieselot.kiekens@remitrans.be
054 31 77 97

Jessy Lammens:
jessy.lammens@remitrans.be

Administratie

invoices@remitrans.be


Vanessa Dedoncker:
vanessa.dedoncker@remitrans.be
054 31 14 82


Verantwoordelijke

Frank Coppens:
frank.coppens@remitrans.be
054 31 14 86

Maxeda/BWG/Brico
Pamelstraat Oost 447

Bart Vandensteen:
0490/64.64.63
bart.vandensteen@remitrans.be

Tel RDV/Delivery Maxeda/BWG/Brico:
054 31 14 84
maxeda.ninove@remitrans.be

RT-Logistics
Pamelstraat Oost 412

Frank Coppens
frank.coppens@remitrans.be
054 31 14 86

Administratie

Lieselot Kiekens:
lieselot.kiekens@remitrans.be
054 31 77 97

Boekhouding

Vanessa Dedoncker:
vanessa.dedoncker@remitrans.be
054 31 14 82